SANKTUARIUM
MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ
BOLESNEJ KRÓLOWEJ POLSKI

PRZEWIŃ W DÓŁ

Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na warsztaty “Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością”, 28-30 stycznia 2022 r.

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty "Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?".

Zapewne jesteś człowiekiem, który dba o to, aby zdrowo funkcjonować? Pragniesz także doświadczać w swoim życiu przyjemnych stanów emocjonalnych, w związku z czym podejmujesz się różnych działań, których celem jest dostarczanie sobie pozytywnych doznań?

To wszystko jest jak najbardziej naturalne. Staramy się unikać w naszym codziennym życiu nieprzyjemnych sytuacji, w wyniku których odczuwamy lęk, złość czy też innych zdarzeń generujących stres.
Nie jest to jednak możliwe. Pomimo tego, że nie są dla nas miłe w różnym nasileniu stale nam towarzyszą. Zazwyczaj dążymy wówczas do ich szybkiego zmniejszenia lub też całkowitego wyeliminowania.

Zastanawiałeś się, czy potrafisz radzić sobie z nieprzyjemnymi uczuciami czy stresem? Czy jest tak, że często tłumisz uczucia albo nawet unikasz trudnych sytuacji? Wydaje ci się, że kontrolujesz emocje a jednak wciąż czujesz w sobie ciągłe napięcie i chroniczne zmęczenie?

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty “Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?”. Podczas warsztatów dowiesz się czym jest stres, lęk oraz złość od strony psychologicznej oraz duchowej. Zajęcia rozpoczynają się 28 stycznia (piątek) kolacją o godzinie 18:00, kończą niedzielnym obiadem (30 stycznia) ok. godz. 13.00.
Koszt warsztatu wynosi 400 zł. ( w tym nocleg, pełne posiłki oraz opieka specjalisty).

Zapraszamy!

Jeśli jesteś zainteresowany rekolekcjami organizowanymi przez Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym sprawdź ofertę ośrodka tutaj lub zadzwoń (63) 270 81 32.

Przejrzyj ofertę rekolekcji prowadzonych w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej kalendarz rekolekcji

Podziel się wpisem

Udostępnij na facebook
Udostępnij na twitter
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na pinterest
Udostępnij na print
Udostępnij na email
X