Matka Boża Bolesna
figura MB w ogrodzie
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ
BOLESNEJ KRÓLOWEJ POLSKI


 

Sanktuarium
 

Oferta cateringowa domu pielgrzyma Arka

Restauracja domu pielgrzyma Arka w Licheniu Starym zaprasza do zapoznania się ofertą cateringową przygotowaną dla swoich klientów.
 
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną występującą w Polsce, dyrekcja domu pielgrzyma Arka wychodzi z propozycją specjalnej oferty cateringowej dla swoich klientów. W nowym menu znajdzie się szeroki wachlarz dań głównych (m.in. filet z kurczaka, bitki z warzywami, rolady drobiowe z gruszką, żeberka w miodzie, ryba w migdałach czy kuleczki estragonem), zup (m.in. gulaszowa, krem z groszku z nutą mięty i wędzonym boczkiem, krem kurkowy z groszkiem ptysiowym) oraz zimnych zakąsek (m.in. jajko na liściu cykorii z łososiem, sałatka z pora w szynce, roladki ze  łososiem, polędwica pieczona w ziołach).
 
Nowością są ciasta wypiekane na miejscu przy użyciu produktów najwyższej jakości bez dodatku polepszaczy smaku. Dla osób lubiących słodkości w naszym menu można znaleźć następujące wypieki: sernik, rodzynkowiec, cytrynowiec, fantazję z orzechami, jabłecznik czy ciasto marchewkowe. 
 
Dania można zamawiać pod numerem telefonu: 63 270 83 23. Osoby zainteresowane daniami obiadowymi proszone są o dokonanie zamówienia do godz. 9.00. Zamówienia na ciasto należy składać 2 dni przed datą odbioru. Zamówienia na przyjecie okolicznościowe na 5 dni przed terminem.
 
UWAGA!!! Przy zamówieniu na kwotę min. 30 zł dowóz w promieniu 10 km gratis (catering rozwozimy do godz. 16.00). Istnieje możliwość odbioru osobistego. Możliwość płatności kartą lub gotówką (chęć otrzymania faktury należy zgłaszać przy dokonaniu zamówienia). Posiłki wydawane są w naczyniach jednorazowych, w pojemnikach zamykanych lub na półmiskach.
 
Pełna informacja o ofercie i zamówienia w godz. 8.00 – 17.00
Tel.   63 270 83 23

ZAPRASZAMY NA NASZE KANAŁY


28 stycznia 2021
Czwartek
Oto lud wierny, szukający Boga

Wspomnienie obowiązkowe św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

PROGRAM POSŁUGI

Bazylika
Msze Święte
7.30, 12.00, 18.00
Nabożeństwa
kościół górny - kaplica Serca Jezusowego:
Adoracja Najświętszego Sakramentu: 14.00 - 16.00
Koronka do Miłosierdzia Bożego: 15.00
Różaniec: 15.30

Kościół św. Doroty
Msze Święte
7.00, 17.00
Nabożeństwa
6.40 Jutrznia
17.30 Nabożeństwo do św. o. Stanisława Papczyńskiego

Kościół Matki Bożej
Dziesięciu Cnót Ewangelicznych

Msza Święta
7.30

Zwykły okres liturgiczny
III tydzień psałterza
Kolor szat liturgicznych: biały
Rok liturgiczny: B, I

CZYTANIA Z DNIA
Pierwsze czytanie: Hbr 10, 19-25
Psalm responsoryjny: Ps 24
Ewangelia: Mk 4, 21-25
realizacja LM Internet  LM Internet