Matka Boża Bolesna
z
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ
BOLESNEJ KRÓLOWEJ POLSKI


 

Sanktuarium
 

Oferta cateringowa domu pielgrzyma Arka

Restauracja domu pielgrzyma Arka w Licheniu Starym zaprasza do zapoznania się ofertą cateringową przygotowaną dla swoich klientów.
 
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną występującą w Polsce, dyrekcja domu pielgrzyma Arka wychodzi z propozycją specjalnej oferty cateringowej dla swoich klientów. W nowym menu znajdzie się szeroki wachlarz dań głównych (m.in. filet z kurczaka, bitki z warzywami, rolady drobiowe z gruszką, żeberka w miodzie, ryba w migdałach czy kuleczki estragonem), zup (m.in. gulaszowa, krem z groszku z nutą mięty i wędzonym boczkiem, krem kurkowy z groszkiem ptysiowym) oraz zimnych zakąsek (m.in. jajko na liściu cykorii z łososiem, sałatka z pora w szynce, roladki ze  łososiem, polędwica pieczona w ziołach).
 
Nowością są ciasta wypiekane na miejscu przy użyciu produktów najwyższej jakości bez dodatku polepszaczy smaku. Dla osób lubiących słodkości w naszym menu można znaleźć następujące wypieki: sernik, rodzynkowiec, cytrynowiec, fantazję z orzechami, jabłecznik czy ciasto marchewkowe. 
 
Dania można zamawiać pod numerem telefonu: 63 270 83 23. Osoby zainteresowane daniami obiadowymi proszone są o dokonanie zamówienia do godz. 9.00. Zamówienia na ciasto należy składać 2 dni przed datą odbioru. Zamówienia na przyjecie okolicznościowe na 5 dni przed terminem.
 
UWAGA!!! Przy zamówieniu na kwotę min. 30 zł dowóz w promieniu 10 km gratis (catering rozwozimy do godz. 16.00). Istnieje możliwość odbioru osobistego. Możliwość płatności kartą lub gotówką (chęć otrzymania faktury należy zgłaszać przy dokonaniu zamówienia). Posiłki wydawane są w naczyniach jednorazowych, w pojemnikach zamykanych lub na półmiskach.
 
Pełna informacja o ofercie i zamówienia w godz. 8.00 – 17.00
Tel.   63 270 83 23

ZAPRASZAMY NA NASZE KANAŁY


25 listopada 2020
Środa
Dzieła Twe wielkie i godne podziwu

PROGRAM POSŁUGI

Bazylika
Msze Święte

7.30,12.00, 18.00
18.00 w intencji chorych i umierających.
Po Mszy św. błogosławieństwo dla chorych
Nabożeństwa:
kościół górny - Kaplica Najświętszego Serca Jezusowego:
Adoracja Najświętszego Sakramentu: 14.00 – 16.00
Koronka do Miłosierdzia Bożego: 15.00
Różaniec 15.30

Kościół św. Doroty
Msze Święte
7.00, 17.00
Nabożeństwa
Różaniec: 16.30


Kościół Matki Bożej
Dziesięciu Cnót Ewangelicznych

Msza Święta
7.30

realizacja LM Internet  LM Internet