Matka Boża Bolesna
m
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ


 

Sanktuarium
 

Dobre wieści

Tak, jak Ewangelia jest Dobrą Nowiną, tak obecność samego Chrystusa wśród nas niesie nam pocieszenie. Pan Pozwala odkryć człowiekowi jego drogi i wspiera tych, którzy się do niego uciekają. Pragniemy się z Państwem podzielić dobrymi wieściami, jakie płyną z naszej wspólnoty wsparcia. Osoby otaczane modlitwą odkrywają obecność Boga, odnajdują Boży plan w ich życiu i zostają uzdrowieni. Ku pokrzepieniu serc i świadectwu, że Bóg jest obecny, zamieszczamy fragmenty maili przesłanych na adres zycie@lichen.pl.

I dobra wieść:
To Ty ukształtowałeś mi nerki,
przygarnąłeś mnie już w łonie matki!
Będę Cię sławić,
bo dokonujesz potężnych cudów:
przedziwne dzieła Twoje,
a dusza moja poznała je dobrze.
Nie była zakryta żadna kość przed Tobą,
kiedy powstawałem w ukryciu,
tkany w głębinach ziemi!
Oczy twoje widziały, gdy byłem jeszcze w zarodku;
w Twej księdze były zapisane
wszystkie dni przeznaczone dla mnie,
gdy jeszcze żaden z nich nie istniał!
Jakże wspaniałe Twoje myśli, Boże!"
(Ps. 139, 13-17)

"Witam, pisałam do Państwa jakiś czas temu prosząc o modlitwę w intencji łaski macierzyństwa... Napisaliście, że "Weźmiemy Niebo szturmem" i zadziałało! Stał się Cud-Cud Poczęcia! To dopiero początek,jesteśmy pełni obaw,martwimy się o naszą Kruszynkę,a ponieważ widzę że to "branie Nieba szturmem" działa zwracamy się ponownie z prośbą-chcielibyśmy prosić o modlitwę w intencji Naszego Cudu,żeby wszystko prawidłowo się rozwijało,żeby pod moim sercem biło silne serduszko i żebyśmy za 8 miesięcy zostali szczęśliwymi Rodzicami zdrowego Dzieciątka... Nie zapominamy o wszystkich którzy się starają,znamy ten ból... Ale śmiało możecie Państwo napełniać serca wszystkich nadzieją-Bóg wysłuchuje próśb,czeka na odpowiedni moment i zsyła Cud,najpiękniejszy Cud-Cud Poczęcia... Jesteśmy na to najlepszym dowodem...
Dziękujemy za dotychczasową modlitwę i prosimy o więcej;)
Ania i Rafał"


II dobra wieść:
Gdy Pan odmienił los Syjonu,
byliśmy jak we śnie!
Wtedy nasze usta napełniły się radością,
a nasz język weselem(...)
Pan uczynił nam wielkie rzeczy
i radość nas przepełnia.
Odmień, nasz los, Panie,
jak napełniasz potoki na pustyni!
Ci którzy we łzach sieją,
będą zbierać radością.
Idą z płaczem, niosąc ziarno,
lecz wracają z radością, niosąc snopy!
(Ps. 126)

"Witam Serdecznie
My również chcielibyśmy podzielić się cudowna wiadomością ,jesteśmy w piątym miesiącu ciąży,modliliśmy się za dziecko, które poroniłam a teraz Pan Bóg daje nam drugą ,,Kruszynkę" dziękujemy Mu za to i prosimy o modlitwę aby wszystko było dobrze do końca.
Bogumiła i Jarosław"

III Dobra wieść:
Zabrzmijcie weselem, niebiosa! Raduj się, ziemio! Góry, wybuchnijcie radosnym okrzykiem! Albowiem Pan pocieszył swój lud, zlitował się nad jego biednymi. Mówił Syjon: Pan mnie opuścił, Pan o mnie zapomniał. Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet gdyby ona zapomniała, ja nie zapomnę o tobie. Oto wyryłem cię na obu dłoniach…(Iz 49, 13-16a)

„Witam
Kilka miesięcy temu prosiliśmy o modlitwę w sprawie poczęcia dziecka.
Dziś pragniemy podziękować wszystkim za modlitwę i wsparcie. Jesteśmy w 7 tygodniu ciąży . Oczywiście nadal będziemy wspierać wszystkie pary oczekujące potomstwa modlitwą a dziś prosimy o dalszą modlitwę aby dziecko urodziło się zdrowe .
Dziękujemy i pozdrawiamy
Magdalena i Krzysztof”

IV Dobra wieść:
„Ani ucho nie słyszało, ani oko nie widziało, żeby jakiś bóg poza Tobą czynił tyle dla tego, co w nim pokłada ufność.” (Iz 64, 3)

„Dzień dobry:)
BÓG ZAPŁAĆ za każda modlitwę w naszej intencji. Chciałam przekazać że jestem w ciąży  6 tydzień. Udało się. Bardzo dziękuję za wsparcie. Tak bardzo jesteśmy wdzięczni Bogu i każdej osobie która modliła się za nas. Mamy jeszcze jedna prośbę o modlitwę żebym donosiła ciąże i urodziła zdrowe dziecko.
Bardzo dziękujemy
(…)
7 grudnia idziemy na USG żeby zobaczyć dziecko i usłyszeć serduszko. Czujemy się bardzo dobrze gdyby nie ból krzyży i senność nawet nie wiedziałabym że jestem w ciąży:) I z Bożą pomocą wiem że będzie dobrze. Najważniejsze to wierzyć i być dobrej myśli:)
Iwona i Konrad”

V Dobra wieść:
Śpiewajcie Mu i psalmy grajcie,
opowiadajcie wszystkie Jego cuda.
Szczyćcie się Jego świętym imieniem;
niech się raduje serce szukających PANA.
Szukajcie PANA i Jego mocy,
zawsze szukajcie oblicza Jego.
Pamiętajcie o cudach, których dokonał,
o znakach, którymi przemawia. (Ps 105, 2-5)

„To wspaniale słyszeć, że kolejnym parom udaje się począć dziecko, modlitwa  i głęboka wiara czyni cuda, o czym przekonaliśmy się razem z mężem. Nam również się udało:), dlatego z głębi serca pragniemy podziękować za modlitwę i duchowe wsparcie, najważniejsze to nie tracić wiary i całkowicie zawierzyć Bogu. Nadal jednak prosimy o modlitwę, tym razem o szczęśliwe donoszenie, gdyż nie jest to ciąża łatwa, wierzymy jednak, że tym razem dzięki Bożej pomocy doczekamy się naszego upragnionego maleństwa.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy i życzymy kolejnym parom tego błogosławieństwa Bożego jakim jest macierzyństwo.
Pozdrawiamy serdecznie
Aneta i Przemek”

VI Dobra wieść:
Proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie, pukajcie a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a temu, kto puka, otwierają. (…) Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, to tym bardziej wasz Ojciec, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą. (Mt 7, 7-8. 11)

„Witam
Z wielką radością przeczytałam cudowne informacje o poczęciu dziecka w przypadku dwóch par, tym bardziej, że my również spodziewamy się dziecka, jest to obecnie 3 miesiąc! Do wspólnej modlitwy przyłączyliśmy się nie dawno, w lipcu i dziś oczekujemy narodzin naszego pierwszego dziecka. Modlitwa różańcowa czyni cuda, naprawdę! Modlitwa połączona z Naprotechnologią w naszym przypadku sprawdziła się przecudnie. Teraz z jeszcze większym zaangażowaniem modlimy się o pary pragnące posiadać dziecko, wiedząc jak wielki do jest dar. Prosimy również o zdrowie dla naszej Kruszyny, gdyż jeszcze długa - ale jaka piękna - droga przed nami.
Pozdrawiamy i dziękujemy za modlitwę.
Agnieszka i Michał”

VII Dobra wieść
Gdy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Maryi,poruszyło się dzieciątko w jej łonie, a Duch Święty napełnił Elżbietę. Wydała ona głośny okrzyk i powiedziała: Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony owoc Twojego łona. (...)Oto bowiem, skoro głos Twego pozdrowienia zabrzmiał w moich uszach, poruszyło się z radości dzieciątko w moim łonie. Błogosławiona jest, która uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Jej od Pana. (Łk 1,41-42. 44-45)
„Szczęść Boże, chciałam podzielić się radosna nowiną - wczoraj byłam u lekarza, jestem w 8 tygodniu ciąży :):), jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi. Jest to nasz najlepszy prezent na święta! Chciałam serdecznie podziękować za wsparcie modlitewne i prosić o dalszą modlitwę aby ciąża przebiegała bez zakłóceń (dodam ,że kilka miesięcy temu straciliśmy dziecko), tym bardziej jesteśmy uradowani. Życzymy wszystkim wesołych świąt, aby Nowo Narodzona Dziecina dała wiarę i nadzieję dla rodziców starających się o potomstwo. Dziękuje Matce Bożej Licheńskiej za opiekę, wierze że ona jest przy Nas, opiekuje się Nami i czuwa nad naszym dzidziusiem, Pozdrawiam Gorąco Wioleta z mężem.”

VIII Dobra wieść
A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie? (Łk 18, 7-8)

„Witam,
Chciałam się podzielić wspaniałą wiadomością. Modląc się za pary, które mają problem z zajściem w ciążę, sama otrzymałam dar noszenia dzieciątka pod swoim sercem. Dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę w intencji tego dzieciaczka, bym mogła donosić ciążę i urodzić zdrowe maleństwo.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Barbara”

IX Dobra wieść
Dobrze jest dziękować
i śpiewać imieniu Twemu, o Najwyższy;
głosić z rana Twoją łaskawość,
a wierność Twoją podczas nocy...
Bo rozradowałeś mnie, Panie, Twoimi czynami,
cieszę się dziełami rąk Twoich.
Jakże wielkie są dzieła Twoje, Panie,
jak niezgłębione Twoje zamysły...(Ps 92)
„Witam! Kilka miesięcy temu prosiliśmy o modlitwę w intencji poczęcia dziecka. Dziś pragniemy podzielić się naszym szczęściem. Jesteśmy w 11 tygodniu ciąży. Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory modlili się za nas i prosimy o dalszą modlitwę - tym razem w intencji prawidłowego rozwoju naszego dzieciątka i szczęśliwego jego przyjścia na świat. Zapewniamy jednocześnie o naszej dalszej modlitwie w intencji wszystkich osób z naszej wspólnoty modlitewnej.
Małgorzata i Tomasz.”

X Dobra wieść
Bojący się Pana, pokładają ufność w Panu,
On ich pomocą i tarczą.
Pan o nas pamięta:
niech nam błogosławi;
niech błogosławi domowi Izraela,
niech błogosławi domowi Aarona;
niech błogosławi bojącym się Pana,
zarówno małym jak i wielkim!
Niech Pan was rozmnoży,
was i synów waszych! (Ps 115)

"Witamy serdecznie,

mamy przyjemność poinformować, że nasza modlitwa została wysłuchana i czekamy na dziecko. Prosimy o modlitwy za nas we wrześniu powinniśmy wreszcie być z mężem 3. Da-li Pan Bóg i wszystko będzie dobrze.
Pozdrowienia dla wszystkich i dziękuję za modlitwę za nas.

Pozdrawiamy Państwa serdecznie
mężówie Tomoszkovi Třinec (Česká republika)"

XI Dobra wieść
Chwalcie Pana!
Wzywajcie Jego imienia!
Rozgłaszajcie Jego dzieła wśród narodów,
przypominajcie, że wspaniałe jest imię Jego!
Śpiewajcie Panu, bo uczynił wzniosłe rzeczy!
Niech to będzie wiadome po całej ziemi (Iz 12, 4-5)

„Witam! Kilka miesięcy temu prosiliśmy o modlitwę w intencji poczęcia dziecka. Dziś pragniemy podzielić się naszym szczęściem. Jesteśmy w 11 tygodniu ciąży. Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory modlili się za nas i prosimy o dalszą modlitwę - tym razem w intencji prawidłowego rozwoju naszego dzieciątka i szczęśliwego jego przyjścia na świat. Zapewniamy jednocześnie o naszej dalszej modlitwie w intencji wszystkich osób z naszej wspólnoty modlitewnej.”

XII Dobra wieść

Nikt nie potrafi opisać Jego czynów,
a któż zbada Jego wspaniałe dzieła?
Któż zdoła zmierzyć potęgę Jego wielkości
i któż potrafi dokładnie opowiedzieć dzieła Jego miłosierdzia?
(Syr 18,4-6)"

Witam
Chciałabym podziękować wszystkim za modlitwę i podzielić się naszą radością - jestem w 7 tygodniu ciąży!
Na razie jest wszystko dobrze, módlcie się proszę o dalszy dobry przebieg..
pozdrawiam
Magda "

XIII Dobra wieść

„Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia” (Flp 4,13)

Witam,
chciałabym w imieniu swoim i męża serdecznie podziękować Panu Jezusowi i Matce Bożej za łaskę poczęcia dzidziusia. Wiadomość przyszła do nas po 3 latach małżeństwa na tegoroczne Święta Wielkanocne, jednakże ze świadectwem chciałam poczekać to potwierdzenia tego stanu przez lekarza.
Dziękujemy wszystkim za modlitwę, sama również tą intencję powierzałam na codziennym ufnym różańcu podczas Nowenny Pompejańskiej oraz Koronce do Miłosierdzia Bożego.
Chwała Panu :)
Z pozdrowieniami
Aneta i Radek


 

realizacja LM Internet  LM Internet