ZUFLUCHT
MUTTER UNSERER FLECHEN
DIE TRAURIGE KÖNIGIN VON POLEN

RUNTERSCROLLEN

Das Licheń Family Assistance Center lädt Sie vom 28. bis 30. Januar 2022 zum Workshop „Umgang mit Stress, Angst und Wut“ ein.

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty "Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?".

Zapewne jesteś człowiekiem, który dba o to, aby zdrowo funkcjonować? Pragniesz także doświadczać w swoim życiu przyjemnych stanów emocjonalnych, w związku z czym podejmujesz się różnych działań, których celem jest dostarczanie sobie pozytywnych doznań?

To wszystko jest jak najbardziej naturalne. Staramy się unikać w naszym codziennym życiu nieprzyjemnych sytuacji, w wyniku których odczuwamy lęk, złość czy też innych zdarzeń generujących stres.
Nie jest to jednak możliwe. Pomimo tego, że nie są dla nas miłe w różnym nasileniu stale nam towarzyszą. Zazwyczaj dążymy wówczas do ich szybkiego zmniejszenia lub też całkowitego wyeliminowania.

Zastanawiałeś się, czy potrafisz radzić sobie z nieprzyjemnymi uczuciami czy stresem? Czy jest tak, że często tłumisz uczucia albo nawet unikasz trudnych sytuacji? Wydaje ci się, że kontrolujesz emocje a jednak wciąż czujesz w sobie ciągłe napięcie i chroniczne zmęczenie?

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty “Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?”. Podczas warsztatów dowiesz się czym jest stres, lęk oraz złość od strony psychologicznej oraz duchowej. Zajęcia rozpoczynają się 28 stycznia (piątek) kolacją o godzinie 18:00, kończą niedzielnym obiadem (30 stycznia) ok. godz. 13.00.
Koszt warsztatu wynosi 400 zł. ( w tym nocleg, pełne posiłki oraz opieka specjalisty).

Wir laden euch ein!

Wenn Sie sich für Retreats interessieren, die vom Flechtenzentrum für Familien- und Suchthilfe organisiert werden, schauen Sie sich das Angebot des Zentrums an Hier oder rufen Sie (63) 270 81 32 an.

Stöbern Sie durch das Angebot an Retreats in der Wallfahrtskirche Unserer Lieben Frau von Licheń Retreat-Kalender

Teile den Beitrag

Auf facebook teilen
Auf twitter teilen
Auf linkedin teilen
Auf pinterest teilen
Auf print teilen
Auf email teilen
x