SANCTUARY
OUR LICHEN'S MOTHER
THE SORROWFUL QUEEN OF POLAND

SCROLL DOWN

The Licheń Family Assistance Center invites you to the workshop "How to deal with stress, anxiety and anger", January 28-30, 2022.

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty "Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?".

Zapewne jesteś człowiekiem, który dba o to, aby zdrowo funkcjonować? Pragniesz także doświadczać w swoim życiu przyjemnych stanów emocjonalnych, w związku z czym podejmujesz się różnych działań, których celem jest dostarczanie sobie pozytywnych doznań?

To wszystko jest jak najbardziej naturalne. Staramy się unikać w naszym codziennym życiu nieprzyjemnych sytuacji, w wyniku których odczuwamy lęk, złość czy też innych zdarzeń generujących stres.
Nie jest to jednak możliwe. Pomimo tego, że nie są dla nas miłe w różnym nasileniu stale nam towarzyszą. Zazwyczaj dążymy wówczas do ich szybkiego zmniejszenia lub też całkowitego wyeliminowania.

Zastanawiałeś się, czy potrafisz radzić sobie z nieprzyjemnymi uczuciami czy stresem? Czy jest tak, że często tłumisz uczucia albo nawet unikasz trudnych sytuacji? Wydaje ci się, że kontrolujesz emocje a jednak wciąż czujesz w sobie ciągłe napięcie i chroniczne zmęczenie?

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty “Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?”. Podczas warsztatów dowiesz się czym jest stres, lęk oraz złość od strony psychologicznej oraz duchowej. Zajęcia rozpoczynają się 28 stycznia (piątek) kolacją o godzinie 18:00, kończą niedzielnym obiadem (30 stycznia) ok. godz. 13.00.
Koszt warsztatu wynosi 400 zł. ( w tym nocleg, pełne posiłki oraz opieka specjalisty).

We invite you!

Jeśli jesteś zainteresowany rekolekcjami organizowanymi przez Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym sprawdź ofertę ośrodka here lub zadzwoń (63) 270 81 32.

Przejrzyj ofertę rekolekcji prowadzonych w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej kalendarz rekolekcji

Share the post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X