SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ BOLESNEJ KRÓLOWEJ POLSKI

Akcja fotograficzna „Mama i ja, wczoraj i dziś”

Czas wiosennych porządków rzuca światło na rodzinne pamiątki, a sytuacje i gesty wracają w pamięci, jakby zadziały się wczoraj. Często padają słowa: „najlepiej u mamy”, dlatego w maju z Domu Matki Bożej Licheńskiej zapraszamy do ożywienia Waszych czułych wspomnień.

Droga mamo, kiedy ostatnio ucałowałaś syna w głowę lub nos, jak za dawnych lat? A może, mimo biegu kolejnych dekad, siadasz, kochana córko, na kolanach mamy i mocno ją tulisz? Nie ma znaczenia, ile wiosen minęło, dla każdego poczucie bliskości ma dużą wartość.

Dlaczego nie powrócić do tych dni, by teraz nie poczuć beztroski i szczęścia sprzed lat? Zachęcamy do odszukania ulubionego zdjęcia, pełnego miłości rodzinnego ujęcia z mamą, i odtworzenia go. Może to będzie okazja do spędzenia radosnego wieczoru także z tatą czy rodzeństwem lub krok do budowy nowej jakości relacji z najbliższymi?

Zdjęcia, to sprzed lat i aktualne, wraz z podpisaną i zeskanowaną kartą zgłoszenia można nadsyłać na adres press@lichen.pl. Uczestnicy naszej akcji pełnej czułości otrzymają upominek z Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, a za rok będą mogli odszukać swoją rodzinę na wystawie „Mama i ja, wczoraj i dziś”  w bazylice licheńskiej. Czekamy na Wasze czułe wspomnienia!

 

Partager la publication