SANTUARIO
LA MADRE DEL NOSTRO LICHENE
L'ADOLORATA REGINA DI POLONIA

SCORRERE VERSO IL BASSO

Il Licheń Family Assistance Center ti invita al workshop "Come affrontare lo stress, l'ansia e la rabbia", 28-30 gennaio 2022.

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty "Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?".

Zapewne jesteś człowiekiem, który dba o to, aby zdrowo funkcjonować? Pragniesz także doświadczać w swoim życiu przyjemnych stanów emocjonalnych, w związku z czym podejmujesz się różnych działań, których celem jest dostarczanie sobie pozytywnych doznań?

To wszystko jest jak najbardziej naturalne. Staramy się unikać w naszym codziennym życiu nieprzyjemnych sytuacji, w wyniku których odczuwamy lęk, złość czy też innych zdarzeń generujących stres.
Nie jest to jednak możliwe. Pomimo tego, że nie są dla nas miłe w różnym nasileniu stale nam towarzyszą. Zazwyczaj dążymy wówczas do ich szybkiego zmniejszenia lub też całkowitego wyeliminowania.

Zastanawiałeś się, czy potrafisz radzić sobie z nieprzyjemnymi uczuciami czy stresem? Czy jest tak, że często tłumisz uczucia albo nawet unikasz trudnych sytuacji? Wydaje ci się, że kontrolujesz emocje a jednak wciąż czujesz w sobie ciągłe napięcie i chroniczne zmęczenie?

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty “Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?”. Podczas warsztatów dowiesz się czym jest stres, lęk oraz złość od strony psychologicznej oraz duchowej. Zajęcia rozpoczynają się 28 stycznia (piątek) kolacją o godzinie 18:00, kończą niedzielnym obiadem (30 stycznia) ok. godz. 13.00.
Koszt warsztatu wynosi 400 zł. ( w tym nocleg, pełne posiłki oraz opieka specjalisty).

Ti invitiamo!

Se sei interessato ai ritiri organizzati dal Lichen Center for Assistance to Families and Addicted People, controlla l'offerta del centro qui oppure chiama il (63) 270 81 32.

Sfoglia l'offerta di ritiri al Santuario di Nostra Signora di Licheń calendario dei ritiri

Condividi il post

Condividi su facebook
Condividi su twitter
Condividi su linkedin
Condividi su pinterest
Condividi su print
Condividi su email
X