SANTUARIO
LA MADRE DE NUESTRO LICHEN
LA DOLOROSA REINA DE POLONIA

DESPLAZARSE HACIA ABAJO

   
Rekolekcje biblijne "5 spotkań z Jezusem Miłosiernym"

Zapewne wiele razy zastanawiałeś się na czym polega Miłosierdzie Boga objawione na kartach Ewangelii oraz w życiu różnych bohaterów biblijnych.

Świat, w którym żyjesz wciąż się zmienia – przemijają epoki, mocarstwa, państwa i ludzie, ale Boże Miłosierdzie nie przemija. Jak zatem to, co nie jest sporadyczne ani chwilowe wyraża się w twoim życiu? Z jaką postawą przyjmujesz Miłosierdzie Boga wiedząc, że zderza się ono z każdym twym zniechęceniem, z każdą pokusą wyrosłą z kolejnego upadku, kolejnego zła i kolejnej bezsilności?

Uczestnicząc w rekolekcjach „5 spotkań z Jezusem Miłosiernym” ujrzysz siebie przez pryzmat własnych reakcji na ten wielki dar Boga – tych pozytywnych jak i też negatywnych. Bądź jednym z tych bohaterów biblijnych, których dotyka Boże Miłosierdzie. Być może z niejednym z nich będziesz mógł się utożsamić i zrozumieć, co oznaczają słowa wypowiedziane przez Jezusa „ […] nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników.” (Mt 9,13).

Rekolekcje prowadzi ks. Jarosław Hybza MIC.

 

  • costo: od 250 zł do 360 zł por persona (incluido alojamiento y comidas), a pagar en efectivo en el momento del check-in
  • el número de plazas es limitado
  • el orden de las aplicaciones decide

 

Inscripción para el retiro:

  • personalmente, en la Oficina de Atención al Peregrino
  • por telefono (+48) 63 270 81 42, (+48) 63 270 81 63
  • Email: lichen@lichen.pl

Przejdź do kalendarza rekolekcji 2024 r.