SANCTUAIRE
LA MÈRE DE NOTRE LICHEN
LA DOULOUREUSE REINE DE POLOGNE

DÉFILER VERS LE BAS

Rekolekcje dla porzuconych

Twój współmałżonek porzucił Cię. Jesteś w separacji bądź po rozwodzie. Osoba, z którą wiązałaś/wiązałeś plany na całe życie z dnia na dzień zostawiła Ciebie i dzieci lub odeszła z Waszymi dziećmi. Wasi dotychczas wspólni znajomi przestają poznawać Cię na ulicy, przestają dzwonić.
Zostałaś sama / zostałeś sam ze swoim bólem i strachem przed jutrem, a do tego z poczuciem krzywdy i bezsilności. Czujesz się jak osoba drugiej kategorii – bez wartości i niegodna szacunku. Chcesz, by życie się skończyło, bo jaki sens ma pójście do pracy, staranie się,skoro już nigdy nie będzie tak, jak było?

Skąd czerpać siły do przyjmowania kolejnego dnia, do wychowywania dzieci? Jak pogodzić się z myślą, że od teraz będziesz już sama/sam. Czy Bóg chce, byśmy byli wierni osobie, która nas zdradziła i porzuciła? Czy to sprawiedliwe? Tym bardziej, gdy wszyscy wokół udzielają Ci rad (choć nikt z nich nie rozumie, co czujesz) i przekonują, że masz prawo do szczęścia i miłości.

Uczestnicząc w rekolekcjach zobaczysz, że mimo rozwodu Twoje życie się nie skończyło. Zrozumiesz, że Bóg nie pragnie Twojego cierpienia. Jest Bogiem miłości. Z Jego pomocą odzyskasz poczucie własnej wartości i nauczysz się na nowo żyć własnym życiem.

Rekolekcje prowadzi ks. Piotr Kieniewicz MIC.

 

  • Coût: od 250 zł do 360 zł par personne (hébergement et repas compris), payable en espèces au moment de l'enregistrement
  • le nombre de place est limité
  • l'ordre des demandes décide

 

Inscription à la retraite :

  • personnellement, au bureau du service des pèlerins
  • par téléphone (+48) 63 270 81 42, (+48) 63 270 81 63
  • e-mail: lichen@lichen.pl

Przejdź do kalendarza rekolekcji 2024 r.