SANKTUARIUM
MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ
BOLESNEJ KRÓLOWEJ POLSKI

PRZEWIŃ W DÓŁ

korespondencja z sanktuarium

W 1970 powstała Duchowa Rodzina Mariańska, której członkowie z Polski i zagranicy angażują się w rozwój oraz utrzymanie sanktuarium. Pragniemy, aby coraz więcej osób wiązało się z tym miejscem, w którym wiele osób doświadcza łaski nawrócenia i rodzi się do nowego życia.

Duchowa Rodzina Mariańska to osoby wspierające licheńskie sanktuarium modlitwami i ofiarami, z którymi księża marianie są w stałym korespondencyjnym, mailowym lub telefonicznym kontakcie. W cyklicznych przesyłkach członkowie Rodziny otrzymują aktualny egzemplarz “Pielgrzyma Licheńskiego” zawierający najnowsze informacje z Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, kalendarz licheński na bieżący rok, a także opłatek na Święta Bożego Narodzenia oraz inne publikacje.

Od roku 2013 w ramach Duchowej Rodziny Mariańskiej działa Wspólnota Modlitewna, która modli się w ustalonych intencjach. Więcej o Wspólnocie Modlitewnej tutaj.

Zachęcamy do wpisania się w szeregi Duchowej Rodziny Mariańskiej wypełniając poniższy formularz

W celu zapisania się do Duchowej Rodziny Mariańskiej wypełnij formularz oraz nadaj używając przycisku WYŚLIJ. 

Treść wiadomości:

Proszę o wpisanie do Duchowej Rodziny Mariańskiej.

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela strony internetowej lichen.pl w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych od właściciela strony internetowej lichen.pl.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
ONLINE
KALENDARZ

październik, 2022

X