SANCTUAIRE
LA MÈRE DE NOTRE LICHEN
LA DOULOUREUSE REINE DE POLOGNE

DÉFILER VERS LE BAS

Zakończyły się rekolekcje trzeźwościowe “Kroki” w licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie

W Licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym rozpoczynają się kolejne rekolekcje trzeźwościowe z cyklu "KROKI". Uczestnicy pochylać się będą nad czwartym krokiem anonimowych alkoholików: „Zrobiliśmy gruntowny i odważny obrachunek moralny”.

Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym, w dniach 13-15 maja, poprowadzi rekolekcje trzeźwościowe KROK 4 „Dokonaliśmy gruntownego i odważnego obrachunku moralnego”.

Podczas przerabianiu kroku czwartego, będziemy przyglądać się, czym jest obrachunek moralny. Czy warto zamknąć przeszłość aby ruszyć do przodu, bez ciągłego oglądania się za siebie. Czy niedomknięte sprawy mogą rzutować na nas i podejmowane przez nas decyzje. Następnie wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób się do niego zabrać oraz jakie owoce otrzymamy, jeśli podejmiemy trud jego dokonania.  

         Rekolekcje będą prowadzone w dwóch formach: duchowej oraz psychologicznej. Dzięki temu połączeniu, osoba zmagająca się z uzależnieniem jest w stanie osiągnąć wewnętrzny spokój, harmonię oraz odnaleźć szczęście i spełnienie. Krocząc przez życie w trzeźwości.

 

Si vous êtes intéressé par les retraites organisées par le Centre Lichen d'Assistance aux Familles et aux Personnes Dépendantes, consultez l'offre du centre ici ou appelez le (63) 270 81 32.

Parcourez l'offre de retraites au Sanctuaire de Notre-Dame de Licheń calendrier des retraites

Partager la publication

Partager sur facebook
Partager sur twitter
Partager sur linkedin
Partager sur pinterest
Partager sur print
Partager sur email
X