ZUFLUCHT
MUTTER UNSERER FLECHEN
DIE TRAURIGE KÖNIGIN VON POLEN

RUNTERSCROLLEN

Zakończyły się rekolekcje trzeźwościowe “Kroki” w licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie

W Licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym rozpoczynają się kolejne rekolekcje trzeźwościowe z cyklu "KROKI". Uczestnicy pochylać się będą nad czwartym krokiem anonimowych alkoholików: „Zrobiliśmy gruntowny i odważny obrachunek moralny”.

Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym, w dniach 13-15 maja, poprowadzi rekolekcje trzeźwościowe KROK 4 „Dokonaliśmy gruntownego i odważnego obrachunku moralnego”.

Podczas przerabianiu kroku czwartego, będziemy przyglądać się, czym jest obrachunek moralny. Czy warto zamknąć przeszłość aby ruszyć do przodu, bez ciągłego oglądania się za siebie. Czy niedomknięte sprawy mogą rzutować na nas i podejmowane przez nas decyzje. Następnie wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób się do niego zabrać oraz jakie owoce otrzymamy, jeśli podejmiemy trud jego dokonania.  

         Rekolekcje będą prowadzone w dwóch formach: duchowej oraz psychologicznej. Dzięki temu połączeniu, osoba zmagająca się z uzależnieniem jest w stanie osiągnąć wewnętrzny spokój, harmonię oraz odnaleźć szczęście i spełnienie. Krocząc przez życie w trzeźwości.

 

Wenn Sie sich für Retreats interessieren, die vom Flechtenzentrum für Familien- und Suchthilfe organisiert werden, schauen Sie sich das Angebot des Zentrums an Hier oder rufen Sie (63) 270 81 32 an.

Stöbern Sie durch das Angebot an Retreats in der Wallfahrtskirche Unserer Lieben Frau von Licheń Retreat-Kalender

Teile den Beitrag

Auf facebook teilen
Auf twitter teilen
Auf linkedin teilen
Auf pinterest teilen
Auf print teilen
Auf email teilen
x