SANTUARIO
LA MADRE DEL NOSTRO LICHENE
L'ADOLORATA REGINA DI POLONIA

SCORRERE VERSO IL BASSO

Zakończyły się rekolekcje trzeźwościowe “Kroki” w licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie

W Licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym rozpoczynają się kolejne rekolekcje trzeźwościowe z cyklu "KROKI". Uczestnicy pochylać się będą nad czwartym krokiem anonimowych alkoholików: „Zrobiliśmy gruntowny i odważny obrachunek moralny”.

Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym, w dniach 13-15 maja, poprowadzi rekolekcje trzeźwościowe KROK 4 „Dokonaliśmy gruntownego i odważnego obrachunku moralnego”.

Podczas przerabianiu kroku czwartego, będziemy przyglądać się, czym jest obrachunek moralny. Czy warto zamknąć przeszłość aby ruszyć do przodu, bez ciągłego oglądania się za siebie. Czy niedomknięte sprawy mogą rzutować na nas i podejmowane przez nas decyzje. Następnie wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób się do niego zabrać oraz jakie owoce otrzymamy, jeśli podejmiemy trud jego dokonania.  

         Rekolekcje będą prowadzone w dwóch formach: duchowej oraz psychologicznej. Dzięki temu połączeniu, osoba zmagająca się z uzależnieniem jest w stanie osiągnąć wewnętrzny spokój, harmonię oraz odnaleźć szczęście i spełnienie. Krocząc przez życie w trzeźwości.

 

Se sei interessato ai ritiri organizzati dal Lichen Center for Assistance to Families and Addicted People, controlla l'offerta del centro qui oppure chiama il (63) 270 81 32.

Sfoglia l'offerta di ritiri al Santuario di Nostra Signora di Licheń calendario dei ritiri

Condividi il post

Condividi su facebook
Condividi su twitter
Condividi su linkedin
Condividi su pinterest
Condividi su print
Condividi su email
X