SANCTUARY
OUR LICHEN'S MOTHER
THE SORROWFUL QUEEN OF POLAND

SCROLL DOWN

Pastoral announcements
Basilica of Our Lady of Lichen
XI Niedziela zwykła, 16 czerwca 2024 r.

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 w szczególny sposób będziemy modlić się w intencji fundatorów i budowniczych bazyliki licheńskiej. Na tę Eucharystię serdecznie zapraszamy wszystkich, dzięki którym powstała nasza świątynia oraz bliskich tych osób. Chcemy wspólnie dziękować za te osoby prosząc o potrzebne łaski dla nich, a dla zmarłych o życie wieczne.

2. W czwartek w naszym sanktuarium rozpoczną się rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej, a w piątek rekolekcje pod hasłem „Nie zgubić się w świecie” oraz eucharystyczne rekolekcje maryjne pod hasłem „Msza św. z Maryją”.

3. W przyszłą niedzielę w naszym sanktuarium będziemy przeżywać Dzień Ojca oraz Niedzielę z Rodziną. Na Mszę św. o godz. 12.00, na której będziemy gościć relikwie bł. Carlo Acutisa zapraszamy całe rodziny. Ojcom podczas Eucharystii udzielimy specjalnego błogosławieństwa i zawierzymy nasze rodziny Matce Bożej Licheńskiej. Po Mszy św. przed bazyliką odbędzie się rodzinne malowanie na asfalcie oraz spotkanie animacyjne. O godz. 17.00 zaplanowaliśmy odlot balonu. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. Do wystawionej pod chórem skrzynki można składać podziękowania i prośby w ramach Nowenny za przyczyną Matki Bożej Licheńskiej, którą modlimy się w każdą sobotę o godz. 18.00.

5. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które są sprawowane po Mszy św. o godz. 16.00.

Wszystkim pielgrzymom, solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

ONLINE
CALENDAR

czerwiec, 2024