ZUFLUCHT
MUTTER UNSERER FLECHEN
DIE TRAURIGE KÖNIGIN VON POLEN

RUNTERSCROLLEN

Pastorale Ankündigungen
Basilika Unserer Lieben Frau von Flechten
XI Niedziela zwykła, 16 czerwca 2024 r.

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 w szczególny sposób będziemy modlić się w intencji fundatorów i budowniczych bazyliki licheńskiej. Na tę Eucharystię serdecznie zapraszamy wszystkich, dzięki którym powstała nasza świątynia oraz bliskich tych osób. Chcemy wspólnie dziękować za te osoby prosząc o potrzebne łaski dla nich, a dla zmarłych o życie wieczne.

2. W czwartek w naszym sanktuarium rozpoczną się rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej, a w piątek rekolekcje pod hasłem „Nie zgubić się w świecie” oraz eucharystyczne rekolekcje maryjne pod hasłem „Msza św. z Maryją”.

3. W przyszłą niedzielę w naszym sanktuarium będziemy przeżywać Dzień Ojca oraz Niedzielę z Rodziną. Na Mszę św. o godz. 12.00, na której będziemy gościć relikwie bł. Carlo Acutisa zapraszamy całe rodziny. Ojcom podczas Eucharystii udzielimy specjalnego błogosławieństwa i zawierzymy nasze rodziny Matce Bożej Licheńskiej. Po Mszy św. przed bazyliką odbędzie się rodzinne malowanie na asfalcie oraz spotkanie animacyjne. O godz. 17.00 zaplanowaliśmy odlot balonu. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. Do wystawionej pod chórem skrzynki można składać podziękowania i prośby w ramach Nowenny za przyczyną Matki Bożej Licheńskiej, którą modlimy się w każdą sobotę o godz. 18.00.

5. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które są sprawowane po Mszy św. o godz. 16.00.

Wszystkim pielgrzymom, solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

ONLINE
KALENDER

czerwiec, 2024