SANCTUAIRE
LA MÈRE DE NOTRE LICHEN
LA DOULOUREUSE REINE DE POLOGNE

DÉFILER VERS LE BAS

Le Centre d'aide à la famille Licheń vous invite à l'atelier "Comment gérer le stress, l'anxiété et la colère", du 28 au 30 janvier 2022.

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty "Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?".

Zapewne jesteś człowiekiem, który dba o to, aby zdrowo funkcjonować? Pragniesz także doświadczać w swoim życiu przyjemnych stanów emocjonalnych, w związku z czym podejmujesz się różnych działań, których celem jest dostarczanie sobie pozytywnych doznań?

To wszystko jest jak najbardziej naturalne. Staramy się unikać w naszym codziennym życiu nieprzyjemnych sytuacji, w wyniku których odczuwamy lęk, złość czy też innych zdarzeń generujących stres.
Nie jest to jednak możliwe. Pomimo tego, że nie są dla nas miłe w różnym nasileniu stale nam towarzyszą. Zazwyczaj dążymy wówczas do ich szybkiego zmniejszenia lub też całkowitego wyeliminowania.

Zastanawiałeś się, czy potrafisz radzić sobie z nieprzyjemnymi uczuciami czy stresem? Czy jest tak, że często tłumisz uczucia albo nawet unikasz trudnych sytuacji? Wydaje ci się, że kontrolujesz emocje a jednak wciąż czujesz w sobie ciągłe napięcie i chroniczne zmęczenie?

Jeśli pragniesz nauczyć się jak odzyskać poprawny balans emocjonalny zapraszamy Cię na warsztaty “Jak radzić sobie ze stresem, lękiem i złością?”. Podczas warsztatów dowiesz się czym jest stres, lęk oraz złość od strony psychologicznej oraz duchowej. Zajęcia rozpoczynają się 28 stycznia (piątek) kolacją o godzinie 18:00, kończą niedzielnym obiadem (30 stycznia) ok. godz. 13.00.
Koszt warsztatu wynosi 400 zł. ( w tym nocleg, pełne posiłki oraz opieka specjalisty).

Nous t'invitons!

Si vous êtes intéressé par les retraites organisées par le Centre Lichen d'Assistance aux Familles et aux Personnes Dépendantes, consultez l'offre du centre ici ou appelez le (63) 270 81 32.

Parcourez l'offre de retraites au Sanctuaire de Notre-Dame de Licheń calendrier des retraites

Partager la publication

Partager sur facebook
Partager sur twitter
Partager sur linkedin
Partager sur pinterest
Partager sur print
Partager sur email
X